מסיר שומנים יכול לפתור לנו הרבה בעיות בניקיון השוטף ובנראות העסק. כבעל עסק, חשיבות הניקיון וההיגיינה היא מאוד גבוה, ויש מקרים בהם ניקיון העסק לא נגמר בסבון ומים. ניקיון הנכס הינה פעולה המתבססת על פעילות שוטפת, ומתמקדת באזורים ספציפיים בהתאם לסוג העסק. ניקיון יסודי לא מתבצע באופן שוטף ובצורה זו מוצאים אם עצמם כתמי שמן קטנים מתפתחים להצטברות שמן. אין אפשרות לנקות ביסודיות בסוף כל יום עבודה, ואין דרך להימנע מכתמי שמן, שמגיעים מפעולות הכרחיות או מלקוחות המביאים יחד איתם לכלוך חיצוני.

לטיפול בכתמי אלו קיימים מסירי שומנים במגוון רחב של סוגים ובמגוון ריכוזים ומרקמים. בין השימושים הקיימים למסיר שומנים אפשר למצוא ניקיון כתמי שמן מבגדים, ניקיון מנועים, ניקיון רצפות תעשייתיות, ניקיון ציוד, ניקיון קירות ומשטחי עבודה ועוד. שימוש במסיר שומנים איכותי יכול למנוע הצטברות שומנים שעלולה לגרום למפגעי ריח, ויימנע התפתחות של חיידקים או מזיקים סביב השמן.

השימוש במסיר שומנים הוא פשוט, ומגיע בעיקר על ידי מכלי השפרצה נוחים לשימוש, או גלון לשימוש כמותי. מסיר שומנים אמנם יעיל ביותר, אך צריך לדעת להתאים את אופי השימוש בו לאזור, או לציוד המבוקש. שימוש לא נכון עלול להיות מסוכן לשימוש ואפילו לגרום נזק בלתי הפיך, לכן פעולה זו צריכה להיעשות בזהירות ובתנאים המתאימים.

אנו, באספין כימיקלים מייצרים מסירי שומנים איכותיים וברמה הגבוהה  ביותר. אנו מחזיקים בהיתר רעלים מאת המשרד להגנת הסביבה, ונשמח לעזור ולייעץ על כל שאלה הנוגעת לשימוש נכון ובטוח במסיר השומנים. בהיות אספין כימיקלים מפעל לייצור, אנו מספקים מוצרים איכותיים ובמחירים אטרקטיביים ללא פערי תיווך!

צרו קשר כבר היום, ותיהנו ממגוון רחב של מוצרים איכותיים הנותנים מענה לכל צורך הקשור בניקיון והיגיינה. אנו מעניקים ללקוחותינו תמיכה וייעוץ, וכמו כן שירות מהיר וזמינות גבוהה.