אין בעל עסק שלא דואג לניקיון העסק. בכל סוג עסק ובכל סוג שירות, על העובד להיות נקי או על המקום להיות נקי, כל שכן עסק בתחום המסעדנות. אז איך אנחנו מתמודדים עם מטלת הניקיון? לכל בעל בית יש דרישות ולכל אחראי משמרת יש דרכים. המסעדה תישאר נקייה בזמן הפעילות השוטפת – אך אין מה לעשות, מסעדה זה עסק פעיל המארח אנשים מבחוץ המביאים עמם כל מיני סוגים של מפגעי ניקיון, אבק וכתמי שמן מצטברים על כל חלק במסעדה ולכן יש בעלי מסעדות שיוזמים ימי "ניקיון מיוחדים".

אז את היתרונות ביום ניקיון כזה, אפשר להבין לבד. המסעדה נראית טוב יותר, נעים יותר לעבוד ולעיתים פעילות כזו יכולה ליזום רעיונות לייעול עבודת המסעדה בתהליך השוטף. נכון, ניקיון כזה מכוון יותר ל"מסעדה" מאשר ל"לקוח" ורוב הלקוחות מתעניינים בניקיון החפצים או המוצרים שפעילים אצלם. אך לקוח שבמקרה ישים לב שהפאנלים על הרצפה מצוחצחים או מבט למעלה שיגלה מנורה ללא אבק יכולים בהחלט לגרום לו לשתף מידע זה ולגרום לעוד לקוחות להגיע.

אך כאמור בכותרת המאמר, יום ניקיון הוא לא רק חומרי ניקיון. אנו מדברים על פעילות שלמה, לעיתים בזמני לילה, או מחוץ לשעות הפעילות של המסעדה. בזמנים כאלו, המסעדה מקבלת "אווירה" מתאימה. אווירה שיוצרת גיבוש סביב המטרה – ניקיון. בלי לקוחות, בלי "פיקים" ובלי תלונות – רק ניקיון. פעילות זו למרבה ההפתעה יכולה ליצור יתרונות נעלמים מהעין המגיעים על ידי יכולת הצוות להירתם למען משימה משותפת ולהצליח לעשות אותה על הצד הטוב ביותר. ניקיון אפשר לבדוק בקלות, והמסירות לניקיון טוב גורמת לצוות המסעדה לשתף פעולה, לעודד אחד את השני וכמו כן, לומדים להכיר עובדים חדשים או לבסס מעמדי ניהול הכרחיים בצוות.

יום ניקיון אמנם עולה לנו חומרי ניקיון, אך יתרונותיו באים לידי ביטוי בדברים נוספים מעבר לניקיון המסעדה.

חברת אספין כימיקלים מספקת ללקוחותיה מוצרי ניקיון שמיוצרים על ידינו, תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה. אנו מספקים ללקוחותינו מוצרים באופן ישיר וללא פערי תיווך, ומספקים מוצרים איכותיים בריכוז מקסימלי  במחירים אטרקטיביים.

צרו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם בכל דרך!