מוסדות ציבוריים ומסחריים מושכים קהל רב הדורש התמודדות יומיומית נכונה לשמירה על רמת היגיינה מתאימה. מאמר קצר על חשיבות הנושא, על תהליך קבלת ההחלטה ועל דרך בחירת חומרי הניקיון למוסדות.

 כל סוג מוסד המעניק שירותים או מוצרים ומושך אליו קהל רב, משקיע משאבים לא מבוטלים בתחזוקת וניקיון הנכס. הקהל במרבית המקרים, נחשב גם ללקוח, וככזה, מגיעים לו תנאים בסיסיים המורכבים על ידי מגוון נושאים ובניהם גם תנאי סביבה ראויים. לא מעט פעמים, נוטים בעלי מוסדות להמעיט בחשיבות נושא זה, כאשר נושאים אחרים נמצאים בראש סדר העדיפויות – וזו כמובן טעות גדולה. תכנון נושא הניקיון במיוחד למוסדות גדולים הוא בעל חשיבות גדולה, וההשלכות לגבי נושא זה, מאוד משמעותיות.

 נושא הניקיון במוסדות הוא בעל חשיבות עליונה. תנאי הסביבה שצריכים להישמר באופן יומיומי, מתמודדים עם קבלת קהל מגוון וגדול, אשר עלול להעביר מפגעי ניקיון ובריאות מהסביבה החיצונית  אל תוך המוסד. חלק מחובת בעל המוסד הוא לדאוג להיגיינה סבירה, כיאה למקום המקבל כמות קהל גדולה, אשר משתמשים בשירותי המוסד, החל מכיסאות משותפים ועד שירותים משותפים. שמירה על סטנדרט ניקיון גבוה מעידה על טיב המוסד, וכמו כן משפיעה לחיוב על קהל הלקוחות המגיע.

 רמת הניקיון של המוסד מבוססת על החלטות ניהוליות ותפעוליות חשובות, כאשר חלק גדול מהחלטות אלו, נשען על עלות חומרי הניקוי וזמן העבודה הדרוש. כחלק מתהליך קבלת ההחלטה, על בעל המוסד לקבל את ההחלטות המתאימות על מנת לשמור על איזון בין תוצאת הניקיון לבין עלותו. תכנון תהליך ניקיון נכון, מחייב ידע מתאים והתאמה לכל מוסד לפי תקציב ופעילות.

 חברת אספין-כימיקלים, מייצרת את חומרי הניקיון ובעלת כל האישורים לייצור על פי חוק. בעזרת מחלקת ייצור המוכוונת למוסדות, מציעה חברת אספין כימיקלים מוצר מותאם הכולל בתוכו מחיר אטרקטיבי ומציעה בנוסף שירות מקצועי ומהיר לכל חלקי הארץ. נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לגבי סוגי החומרים המתאימים לכל סוג מוצר. חברת אספין מבצעת שיתופי פעולה, משווקת ומפיצה מוצרי ניקוי לשוק המוסדי, מסעדות, אולמות אירועים, בתי קפה, מפעלים ומוסכים ועוד.

 

בעל מוסד? אחראי על ניקיון ותחזוקה? השאר פרטים או צור קשר, ונוכל להציע לך את מגוון החומרים והשירותים העומדים לשירותך דרך חברת אספין-כימיקלים.