כל בעל אולם אירועים יכול לספר על המורכבות הקיימת ב"אירוח" אירוע. גם בעלי השמחה או יזם האירוע יכול להבין את גודל המשימה של אירוח מאות או לפעמים אלפי מוזמנים. בהתאם לתובנה זו הוא גם בוחן את איכות אולם האירועים ומבחין בכל מפגע ניקיון שיש בסביבה. בעל השמחה יודע שהאורחים שלו עלולים להירתע מכל לכלוך בצלחת או על המפה, ובעל אולם האירועים יודע שהלקוח שלו עלול לסיים את האירוע פחות מרוצה ואולי אפילו מאוכזב. בעלי השמחה, שמשלמים ממיטב כספם לארח את אורחיהם מצפים לקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף, ותהליך בחירת מקום החגיגה ארוך, מורכב ובוחן כל זווית קיימת.

ללא כל הבדל בין אירוע פרטי ועסקי, על בעל אולם האירועים לחשוב מנקודת מבטו של הלקוח המתעניין בכל הנוגע לניקיון והיגיינה, ולהשקיע בחומרי ניקיון לאולם האירועים, המספקים ניחוחות נעימים ומראה נקי ומצוחצח. סביר להניח שהלקוח המתעניין יבקש לעשות סיור במטבח, ולראות במו עיניו את רמת הניקיון. אם יש נקודה קטנה המעידה על איכות אולם האירועים היא ללא ספק רמת ניקיון המטבח, ולכן לאזור זה נדרשת השקעה רבה בכל הקשור לניקיון.

חלק נוסף הנבחן על ידי עיניו הממוקדות של הלקוח, הוא אזור השירותים. יש לזכור שכל אורח יבקר שם, וניקיון השירותים הוא נושא חשוב. תחזוקת ניקיון השירותים מתבצעת במהלך כל האירוע, והחשיבות של ניקיון איכותי ומרענן במקום זה חשובה בהחלט.

אזור חשוב נוסף, והראשון שנגלה לעיני הלקוח, הוא כמובן אזור החצר ומקום קבלת הפנים. לאורחים, האינטראקציה עם מקומות אלו נעשית לרגע קצר, ואת מרבית הזמן הם יבלו בתוך אולם האירועים, אך יחד עם זאת, זה המקום הראשון אליו הם ייחשפו ומקום חיצוני זה מקבל את מירב הפסולת והלכלוכים במהלך הערב.

מהסיבות שפורטו במאמר זה, קיימת מחויבות של כל עובדי האולם להתחיל ולסיים אירוע בפעולות ניקיון שהכרחיות לתפקוד המקום, ועל בעל האולם קיימת המחויבות להשתמש במוצרי ניקיון לאולם האירועים מהאיכות הגבוהה ביותר.

חברת אספין כימיקלים מספקת חומרי ניקיון לתעשייה ומקיימת את תנאי הייצור תחת פיקוח של הגופים הדרושים. אנו מספקים מוצרי ניקיון למסעדות, לאולמות אירועים ולכל סוגי העסקים בתעשייה.